Один з головних пропагандистських ЗМІ держави-терориста увімкнув жорстку модерацію. Про це пишуть ворожі ресурси, передає 24 Канал.

Читайте також Абсолютно вражені, – депутат зі США розповів, як Захід відреагував на "звільнення" Бєлгорода

Що саме зробив "Первый канал"

Російське медіа почало "воювати" з користувачами соцмережі "ВКонтакті". Адміністратори пабліку спочатку почали видаляти коментарі з питаннями щодо ситуації у місті. А потім вони встановили фільтр на назву міста. Відтепер коментарі зі словом Шебекіно автоматично видаляються.

Однак спільнота не розгубилася. Користувачі влаштували рейд на паблік й почали перекручувати назву населеного пункту, замінювати букви іншими символами та робити помилки.


Росіяни ламають фільтр / Скриншот соцмережі

Чому пропагандисти так поводять себе

Російські ЗМІ почали ігнорувати тему обстрілів у Шебекіно. Ймовірно вони отримували відповідну вказівку на цензуру від своєї влади.

Однак невдала спроба з модерацією викликала зворотний ефект. Пропагандисти держави-терориста лише привернули додаткову увагу до інфоприводу та спровокували інтернет-користувачів. Тепер вони спамлять у пабліках та намагаються обійти фільтр у різний спосіб.


Жителі Росії жаліються на цензуру / Скриншот соцмережі

Детальніше про обстріли Шебекіно

  • Цього місяця про вибухи у Шебекіно заявив губернатор Бєлгородщини В'ячеслав Гладков 8 травня. Місто розташоване близько до кордону Росії з Україною.
  • Другого разу "бавовна" завітала у гості до жителів Шебекіно 27 травня. В той день частина району залишилася без світла. Також на одному з підприємств сталася пожежа.
  • А через 2 дні, 29 травня, місцеві жителі заявили про найсильніший обстріл від початку повномасштабного вторгнення окупантів. Російські телеграм-канали поширили відео з місць прильотів.