Продовжується опір проти проведення "виборів" на окупованих територіях. Росія прагне легітимізувати злочин в очах своїх громадян.

Дивіться також Більшість загинули, а хто вижив – отримали інвалідність: історія роти мобілізованих з Донецька

Вибори проходять вибухово

У вівторок, 29 серпня о 21:00 агент руху "АТЕШ" підірвав передвиборчий штаб "Єдіной Росії" в Новій Каховці. В організації повідомили, що окрім цього вдалося ліквідувати 3 окупантів, які охороняли приміщення.

Внаслідок підриву виникла пожежа. Вона знищила всю документацію, яку росіяни підготували до майбутніх "виборів" на окупованій території. Це явище псевдодемократії призначили на 8 – 10 вересня.

Штаб окупантів зруйновано: дивіться відео.

Ексголова Луганської ОВА Сергій Гайдай також розповів, що 29 серпня неспокійно окупантам було і в Кремінній. У будівлі так званої прокуратори проходила нарада щодо майбутніх незаконних "виборів". Тобто там планували, скільки відсотків підтримки намалювати від Кремінної, щоб окупанти були задоволені. Однак розмова пішла не по плану.

Зібралися всі причетні "високі" особистості, трохи побалакали і злетіли у повітря. Бо українська земля не витримує окупантів та все їхнє незаконне, тож квітне бавовна,
– написав Гайдай.

Удар по прокуратурі окупантів в Луганській області / Сергій Гайдай

Кількість загиблих та поранених загарбників поки уточнюється.

Псевдодемократія на окупованих територіях

  • ГУР переконують, що Росія прагне показати верховенство права там, де його немає. Путін хоче узаконити окупацію українських земель, тому використовує для цього вже класичні методи.
  • Росія готується використати "вибори" для посилення тиску на цивільне населення – загарбники буквально ходитимуть по будинках місцевих, щоб ті голосували. Росіяни прагнуть провести масову паспортизацію українців.
  • Одразу після проведення псевдовиборів Росія може оголосити мобілізацію українців на окупованих територіях. Загарбники планують залучити молодь 1996 – 2005 років народження до війни проти України.