Про це експерт розповів у прямому ефірі 24 Каналу.

За словами Юрія Касьянова, надзвичайну ситуацію в Балаклії створили українські зрадники, які заздалегідь розставили міни, що й стало причиною пожежі та вибухів. Експерт припускає, що у Калинівці діяли за цим же сценарієм.

В Калинівці люди, можливо, за гроші, або ідейні "рашисти" зробили це. Не важливо, чи задіювали безпілотники. Очевидно, що в умовах війни, якщо влада не робить всього, щоб захистити наші арсенали, яких не так багато, то це є зрадою. Такі великі склади, які розташовані близько до населених пунктів, не розвезли по всій країні та не заховали в безпечних місцях. Весілля генпрокурора охороняли краще, ніж військовий об'єкт,
– заявив Юрій Касьянов.

Волонтер зауважив, що в Україні немає надлишкових запасів зброї та спеціального заводу, щоб нехтувати арсеналом. Відтак влада не повинна допускати подібних ситуацій, щоб ЗСУ мала озброєння для протистояння російській агресії.

Читайте також: Хто відповідатиме за вибухи на військовому об'єкті в Калинівці, – коментар Білецького

На думку Юрія Касьянова, у вибухах в Калинівці винні високопосадовці. Тому у відставку повинен подати начальник Генштабу, міністр оборони, очільник СБУ і сам президент.

Нагадаємо, 26 вересня близько 22:00 прогриміли вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу Калинівки, що за лічені кілометри від Вінниці. Досі рятувальники намагаються ліквідували пожежу.

На місце події прибув прем'єр-міністр Володимир Гройсман, який взяв участь у засіданні Ради оборони області. Президент України Петро Порошенко скликав військовий кабінет через вибух на військових складах у Калинівці.