6 людям необхідну допомогу лікарі надали одразу на місці події. Таку інформацію підтвердили у твіттері Службі швидкої допомоги Лондона.

До теми Потужний вибух прогримів у метро Лондона: моторошні фото та відео

Одного з постраждалих довелося доставити у лікарню. Зауважимо, що до цього було відомо лише про 2 людей, які отруїлися їдким чорним димом.

Що повідомили пожежники

  • Боролися з полум'ям біля станції метро Elephant and Castle у Лондоні аж 100 рятувальників, до гасіння пожежі залучили 15 машин.
  • Повністю вигоріли 3 комерційні приміщення лондонської залізниці. Крім цього, вогонь знищив 6 вагонів та телефонну будку.
  • Перед 16:00 за Лондоном вогнеборці заявили, що пожежа "під контролем". Після цього вони ліквідували й невеликі загоряння.

Що кажуть очевидці

25-річна Сара Скарпа живе неподалік метро у багатоквартирному будинку. Коли близько 14:00 вона відкрила вікно, почула крики людей й відчула їдкий запах. За її словами, спочатку дим дещо вщух, а після того, як прогримів вибух, з'явився знову. Будівельник Мартін Бобровський, який працює навпроти станції, сказав, що "був дуже здивованим, побачивши все, і трохи наляканим". Він пригадав, що відчував запах паленого електричного кабелю.