В оперативному командуванні "Північ" повідомляють, що з 14:50 до 15:30 в селі Студенок Сумської області зафіксували 17 прильотів. Обстріл здійснювали з мінометів 120 мм.

Важливо "Дрон для татової роти": 11-річна дочка загиблого військового організувала збір на безпілотник

Міна прилетіла в підвал будинку

Як зазначають, внаслідок обстрілу Студенок постраждалих немає.

У цей день з 15:10 до 15:40 зафіксували 14 прильотів з міномета 120 мм в районі села Єліне в Чернігівській області.

Внаслідок потрапляння міни в підвал приватного будинку загинули четверо місцевих жителів. Один – отримав поранення, його доправили до лікувального закладу.

Редакція 24 Каналу висловлює щирі співчуття родинам загиблих. Вічна пам'ять!

Успіхи ЗСУ на війні: що відомо

  • Попри шалені втрати, яких щоденно зазнають росіяни, вони продовжують атакувати позиції українських підрозділів та йти в наступ. У зведенні Генштабу ЗСУ зауважили, що ворог не припиняє наступальні дії на Лиманському та Бахмутському напрямках.
  • 1 лютого на одного "двосотого" у складі ворога стало більше. ЗСУ ліквідували генерального секретаря Федерації карате Росії Сєргєя Увицького у боях за Донбас.
  • Вже самі військкори з Росії бідкаються на шалені втрати серед десантури. Один з військкорів розповів, що від початку повномасштабного вторгнення до вересня 2022 року Росія втратила 40–50% своїх десантників. Скоро нікому буде у фонтанах купатися.
  • Зауважимо, що за минулу добу наші бійці ліквідували майже 1 000 окупантів, а точніше – 920 російських солдатів. Відтак, від початку повномасштабного вторгнення Росія вже втратила 128 420 бійців.