Про це інформує AP.

Читайте також: Пухнастий подарунок: Кім Чен Ин вручив лідеру Південної Кореї милий презент

Зазначається, що міністр у справах національного об'єднання Південної Кореї Чо Мьон Гюн повідомив парламенту, що розмір ядерного арсеналу Північної Кореї варіюється від 20 до 60 бомб. Так, він відповідав на запитання парламентаріїв, заявивши, що інформація надійшла від розвідки.

Водночас міністерство Чо Мьон Гюна заявило, що оголошення цієї інформації не означає, що Південна Корея вважає КНДР ядерною державою. Також там наголосили, що сподіваються на подальші успіхи Північної Кореї у денуклеаризації.

Відомо, що озвучена Південною Кореєю оцінка ґрунтується у значній мірі на кількості ядерних матеріалів, які КНДР отримала у своє розпорядження.

Нагадаємо, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп і лідер Північної Кореї Кім Чен Ин можуть провести наступну зустріч в жовтні цього року. Ця зустріч буде другою для політиків. Першу історичну зустріч вони провели у червні в Сінгапурі. Там лідери США та КНДР домовилися про мир та звільнення Корейського півострова від ядерної зброї.

Що таке денуклеаризація? Усунення ядерної зброї з визначених територій; створення зон, у яких заборонено виробляти, дислокувати та складувати атомну зброю.