Так, радник голови Офісу Президента України Олексій Арестович назвав російського диктатора "до смерті переляканою людиною". Арестович вважає, що доля Путіна буде жахливою.

До теми Помпезність на кістках: у Москві проходить військовий парад, але без авіації

Арестович про промову Путіна на параді 9 травня

На його думку, ключовою фразою Путіна у його промові на параді стали слова "не допустити глобальної війни". Тобто погрози щодо застосування ядерної зброї він вирішив дещо відкласти.

Арестович каже, що лідер Кремля – це старий, хворий, до смерті переляканий чоловічок, кінець якого вже зовсім близький.

Путін – власник імперії, зустрівся нарешті з Путіним, який тягав валізу за сильними світу цього. Коло замкнулося. Його кінець близький. Його посмертна доля буде жахливою,
– написав Арестович.

Про що говорив Путін у промові на військовому параді

  • На Червону площу у Росії стягнули залишки техніки, щоб продемонструвати уявну "міць". Навіть повітряну частину параду скасували. Не обійшлося й без промови президента Росії.
  • Очільник Кремля традиційно розпочав свою промову з нісенітниць про "єдиний радянський народ" та "історичні землі".
  • Жорстоку війну в Україні та вбивства цивільних він назвав "захистом людей Донбасу".
  • У хворій уяві Путіна росіяни перебувають на своїй території та "борються разом з населенням Донбасу". Схоже, агресор "забув" сказати, що використовує чоловіків з українського Донбасу як "гарматне м'ясо".
  • За словами Путіна, у параді нібито беруть участь військові, які прибули з Донецька та Луганська.
  • Війну в Україні, або як він каже "спецоперацію", агресор пояснив традиційною пропагандою, яка не має жодного підтвердження. Мовляв, НАТО "готувалося до наступу", Київ говорив про "купівлю" ядерної зброї та інші схожі нісенітниці.

До теми – 9 травня: про що говорив Путін? – дивіться відео