"Міськвідділ МВС в Слов'янську захопила армійська розвідгрупа до 30 осіб, яка підійшла до міста після наземного марш-кидка – форма та взуття дуже брудні. Бійці діють як злагоджений військовий підрозділ, вони озброєні автоматами з підствольними гранатометами, яких немає на озброєнні міліції – тобто це вони не могли захопити, а привезли звідкись з собою", – написав на своїй сторінці у Facebook Юрій Бутусов, редактор видання "Цензор.НЕТ", яке зв'язалось з очевидцями сьогоднішніх подій у Слов'янську.

Згідно з повідомленням, міліціонери з міськвідділу не наважилася застосувати зброю.

За 15 хвилин до штурму отримали інформацію про підхід диверсантів – забарикадувалися. Диверсанти підійшли відкрито, кидали вибухові пакети. Вирвали ґрати вікна вантажівкою і спокійно захопили співробітників міліції і збройову кімнату. 30 місцевих жителів, які прийшли до них після після захоплення міськвідділу з георгіївськими стрічками, отримали зброю міліції, – стало відомо також після спілкування з міліціонерами.

Зараз на центральній вулиці Слов'янська перебуває натовп з кількох сотень зацікавлених у подіях людей.

"Якусь активність на підтримку диверсантів проявляють тільки мер міста Неля Штепа і співробітники підприємств, які належать членам міськради з Партії регіонів. Ніяких силових підрозділів в Слов'янськ поки не прибуло. Це очевидно спланована диверсійна акція. Будемо спостерігати за розвитком ситуації", – також написав Бутусов з посиланням на джерело зі Слов'янська.

Нагадаємо, у Слов'янську на Донеччині кримські "зелені чоловічки" захопили журналістів Hromadske TV та Лента.Ру і заборонили їм працювати у місті.