Начальник КМВА Сергій Попко зазначає, що це необхідний захід для уникнення дефіциту в енергосистемі. Він також закликав до заощадливого використання електроенергії.

Дивіться також Відключення світла в Україні: коли і як діятимуть графіки в різних областях

Графіки знеструмлень будуть діяти увесь день

За вказівкою Укренерго у Києві діятимуть графіки знеструмлень з 00:00 до 24:00. Попко наголошує, що обмеження споживання електроенергії є необхідним для підтримання стабільної роботи енергосистеми.

Будь ласка, ще раз прошу усіх економити електроенергію! Кожен вимкнений електроприлад – це вагомий внесок в стабільність і відновлення нашої енергосистеми,
– наголосив начальник КМВА.

Зауважимо, що графіки знеструмлень застосовуються з метою уникнення перевантаження мережі та забезпечення безперебійного енергопостачання у майбутньому.

Відключення світла в Україні: останні новини

  • Протягом усього дня графіки відключень світла діятимуть не лише у Києві. В Укренерго попереджали, що графіки будуть діяти по всій України впродовж доби 21 травня.
  • Голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив, що потепління в Україні знизило рівень споживання електроенергії, що дасть змогу не відключати споживачів уранці та вночі.
  • Втім, Кудрицький вважає, що відключення залишаться з нами надовго та триватимуть не тільки влітку. Обмежувати постачання доведеться також в осінній і зимовий сезони.