Навантаження на мережу вдалося перерозподілити. Тож тепер всі райони Києва нарешті перебувають в орієнтовно однакових умовах постачання електроенергії. Про це повідомив генеральний директор YASNO Сергій Коваленко.

Читайте також В Міненерго назвали регіони-порушники графіків відключення світла

Енергетики перерозподіли навантаження

Завдяки старанням енергетиків навантаження на мережу вдалося перерозподілити. Тепер Оболонь, Куренівка і Борщагівка перебувають орієнтовно в таких же умовах, як і решта міста,
підкреслив генеральний директор YASNO.

Також допомагає тепла погода та традиційне зниження споживання електроенергії на вихідні. Втім, ситуація з електропостачанням в столиці досі залишається критичною.

Ми просимо вас відразу після того, як світло з'явилось вмикати енергоємні прилади по черзі – спочатку скористатись одним, потім відключити його і користуватись іншим. Це допоможе уникнути аварій та зберегти світло у вашому та сусідніх будинках,
– наголосили у ДТЕК "Київські електромережі".

Зверніть увагу Карти, гроші, батарея Patriot: як Зеленський об'єднав Конгрес і чому настає новий етап війни

Відключення світла в столиці: останні новини

  • Про планові відключення світла в Києві наразі навіть не мовиться. Ситуація залишається складною. Водночас всі райони міста отримують воду та опалення в штатному режимі.
  • 23 грудня мер Києва повідомив, що в місті не курсуватимуть трамваї та тролейбуси. На заміну вийдуть додаткові автобуси. Усе через значний дефіцит електроенергії.
  • Раніше начальник КМВА Сергій Попко повідомив, що головною проблемою у Києві є не генерація, а саме доставка живлення споживачам. Тож більшість киян не можуть отримати світло у домівках через зруйновані окупантами мережі та вузли.
  • Загалом у столиці зруйновані 60% трансформаторів.