В Укренерго розповіли, як проходить ліквідація наслідків атаки 5 грудня. Скільки часу вона займе, дізнаєтеся далі.

Читайте також Як знайти місце для роботи зі світлом та інтернетом: українські айтівці створили зручний сайт

Після атаки знизилось виробництво електроенергії, тому ввели аварійні знеструмлення

У енергетичній компанії пояснили, що ворог хотів нанести Україні масштабних ушкоджень, атакуючи 5 грудня міста держави. Однак захисники ЗСУ знищили понад 60 ворожих ракет із 70.

Найбільших збитків росіяни задали Київщині та Одещині. Через ураження деяких електростанцій на цих територіях виробництво електроенергії суттєво знизилося.

Тому довелося ввести аварійні знеструмлення. Ремонтні бригади працюють, аби ліквідувати наслідки атаки. Зокрема більшість Одеської області вже має енергопостачання до об'єктів критичної інфраструктури.

На відновлення обсягів виробництва електроенергії до рівня, який був до ракетної атаки 5 грудня, потрібно ще кілька діб. Наразі всім областям доведено ліміти споживання електроенергії,
– написали в Укренерго.

Зверніть увагу Як розігріти їжу, якщо пропало світло та газ: 2 простих лайфхаки за копійки

Масована атака 5 грудня: головні новини

  • Ворог здійснив масований ракетний напад на територію України у понеділок, 5 грудня. Атака відбувалася 3 хвилями. Влучили у важливі об'єкти інфраструктури.
  • У Запорізькій області окупанти завдали ракетний удар. Вибухи прогриміли у селищі Новософіївка. Декілька приватних будинків було зруйновано, 2 людини загинули, ще 2 – поранені.
  • У різних областях зникли світло та вода. Крім того, про перебої з постачанням електроенергії повідомляли у Молдові, куди знову влучила одна з ракет.