Про це розповів боєць 8 окремого батальйону Української добровольчої армії "Аратта" та відомий російський актор Анатолій Пашинін у коментарі ресурсу "Обозреватель".

Читайте також: Російський актор та український доброволець ЗСУ прокоментував свою "смерть" в АТО

"Справа в тому, що, приїхавши сюди, я маю на увазі Україну, займався волонтерством і всякими іншими справи, але я зіткнувся з відвертим шахрайством. Моє обличчя ліпили на афіші фальшивих вистав, а потім оголошували, що Пашинін не виходить на сцену, тому що є об'єктивні причини. І ніхто не називав ці причини", – обурюється артист.

На його переконання, серед українських воїнів на фронті спостерігається кардинально протилежна ситуація.

"Я просто був ось в цьому стані, коли тебе вічно кидають. Вже дійсно думаєш, де один хохол побував, там єврею робити нєфіг. І коли я приїхав сюди, щасливою волею долі потрапив в "Аратту". Тут я зіткнувся з абсолютно унікальним типом людей... Вони – українці, але вони інші", – зауважив воїн АТО.

Як підкреслює він, ці люди є просто іншими.

В чому різниця? Між колом і квадратом — в учому різниця? Не знаю, це інші люди. Ступінь довіри величезна, ступінь уваги вже професійно деформовано так, що коли хтось щось зіштовхнув, то той хто стоїть поруч, не дивлячись, підхоплює. І ніхто тобі не вимовляє, що у тебе щось не виходить. Завжди знаєш, що поруч людина,
– додає Пашинін.

За його словами, в АТО служать навіть добровольці, які приїздять навіть з-закордону – до прикладу, фінансовий директор швейцарської комп'ютерної фірми з українським корінням, реставратор-художник з Іспанії.

Читайте також: Прилєпін буде повішений у сталевому нашийнику, – російський актор про письменника-бойовика "ДНР"

Водночас актор наголошує, що такі взаємини не можна назвати сімейними, оскільки "це скоріше якийсь орден госпітальєрів, і тут доводиться відповідати".

"Тут не можна, як в родині, не звернути увагу на думку молодшого. Тут кожен голос має значення. А таких голосів ... Писали, що нас тут 300. Ми посміялися. Більше, у багато разів більше розумних людей", – підсумовує митець.

Нагадаємо, наприкінці серпня з’явилася інформація, що відомий російський актор Анатолій Пашинін став добровольцем Збройних сил України.