Митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон (Роман Шукало) збирався до розкішних місць відпочинку у ЄС. Про це мовиться у матеріалах, які 24 Канал отримав від команди KibОrg.

Читайте також Сауна, паспорти Росії, погрози Паші "Мерседеса": ЗМІ провели розслідування про УПЦ МП в Лаврі

Владика любить жити на широку ногу

У 2012 році Іларіон хизувався годинником Franck Muller за 150 000 євро. З ним він приходив на світські тусовки. У 2013 році церковник вже катався на Cadillac Escalade. Ця автівка коштує понад 100 000 доларів. На ній Іларіон, наприклад, приїхав на відкриття дитячої новорічної ялинки.

Митрополит УПЦ МП Іларіон придбав Cadillac Escalade
Донецький митрополит та його дуже дорогий Cadillac / Фото "Новости Донбасса"

Після першої російської агресії жителі тимчасово окупованих територій почали регулярно бачити Іларіона на елітних машинах в супроводі охорони. Ще він полюбляє їсти у дуже дорогих ресторанах.

Як Іларіон збирався до ЄС

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну митрополит УПЦ МП захотів відпочити у Європі. Чи втілив він задум у життя, наразі невідомо.

Однак у серпні 2023 року Іларіон обговорював поїздку до ЄС з секретарем єпархії архідияконом Андрієм Чичикалом, якого віряни вимагали відсторонити від служіння через його розпусту поведінку.

Митрополит УПЦ МП Іларіон хотів відпочити у Чехії під час війни
Іларіон обговорює відпочинок у Європі з підлеглим / Скриншот листування

Спочатку Чичикало показував Іларіону фотографії номерів у Карлових Варах та обговорював з ним можливі дати бронювання у Grandhotel Pupp. Відпочинок у цьому місці мав обійтися митрополиту УПЦ МП щонайменше у 122 846 гривень.

А після цього проросійські попи обговорювали можливість відпочинку у Польщі. А саме у реабілітаційному та розважальному комплексі отця Себастьяна Кнайпа у Камінь-Шльонському. Він розташований неподалік від Катовіце.

Судячи з листування, Іларіон не боїться їхати до країн-членів ЄС в обхід контрольованих територій України. Вочевидь, він зберіг українські документи.

Митрополит Іларіон та Чичикало обговорювали відпочинок у Європі
Іларіон та Чичикало обирають місце для відпочинку у ЄС / Скриншот листування

Проросійський митрополит обговорював гроші

  • Як повідомлялося раніше, Іларіон обговорював з підлеглими возіння коштів до УПЦ МП на підконтрольній Україні території. Проросійські церковники під час листування замінили слово "гроші" та його синоніми медичними термінами задля конспірації.
  • Так, 72-річний кремлівський посіпака нібито звіряв показники здоров'я священнослужителів, а насправді обговорював фінансові розрахунки. Адже показники тиску, про які він писав, виявилися неможливими у реальному житті.