Про спеціальну операцію ГПУ та СБУ розповів на своїй сторінці у Facebook генпрокурор Юрій Луценко. Він назвав її "найрезультативнішою антинаркотичною операцією".

Читайте також: Під виглядом бананів в Україну хотіли провезти кокаїну на 51 мільйон доларів: фото і відео

Злочинні дії майже тисячі осіб правоохоронці задокументували, а згодом і затримали підозрюваних. Ці люди продавали наркотики через інтернет, створивши для цього спеціальні сайти, а також чат-боти в месенджері Telegram.

Організували велику мережу наркокур'єрів, які робили так звані "закладки" з наркотиками – схованки, про які повідомляли клієнтам після оплати. Оплату приймали при цьому навіть криптовалютою.


Арешти членів наркокартелю відбувалися по всій Україні

Банда мала у своєму складі й силовий підрозділ. Він займався рекетом, війною з конкурентами. А також – покаранням членів своєї ж організації, які скоїли якісь проступки. Таким – відрубували пальці.

Під час арештів та обшуків правоохоронці вилучили наркотики, зброю та близько 10 мільйонів доларів готівки. 20 організаторів наркокартелю вже отримали запобіжні заходи: арешти без застави або значні застави від 100 до 349 мільйонів гривень.


Під час обшуків вилучили тільки готівки у 10 мільйонів доларів США