Про це ексклюзивно 24 каналу розповів речник Штабу Національного спротиву. Він також зазначив, що на тимчасово окупованих територіях відсоток дезертирства росіян дуже високий.

Читайте також Уже й до Криму дісталися, бомблять: дружина окупанта в шоці від "бавовни" на півострові

"Відповідно і відсоток тих, хто зраджує цю "недодержаву", теж високий", – каже військовий.

Нам російські солдати свого часу передали деяку важливу інформацію, з останнього – ми з їх рук отримали дуже багато інформації про уссурійську бригаду, яка чинила звірства в Бучі,
– пояснює боєць Руху опору.

За його словами, інформацію про бригаду виродків передав один із військових цієї частини.

"Для таких випадків, якщо нам надають дані, ми маємо методи здачі у полон на фронті, а згодом такі військові можуть отримати певні преференції", – пояснює він.

Загадкові вибухи в Криму

  • У серпні в окупованому Криму почастішали випадки "бавовни" на базах і складах російських військових. Так зване "Бавовнятко" завітало на важливі залізничні шляхи, трансформатори та навіть авіабази. російські військові вкрай багато курять, через що було знищено десяток літаків.
  • 1 вересня, коли діти йдуть до школи, в окупованому Криму відкрився осінній сезон "бавовни". Нові вибухи лунали в ніч проти 1 вересня. Місцеві жителі чули вибухи у Балаклаві та біля мису Фіолент. Вночі місцеві жителі стверджують, що чули шум ракет. Також, ймовірно, росія підняла у небо літаки.
  • Вдень у Балаклаві знову спостерігали явище "бавовни". Також "Бавовнятко" завітало до окупантів на Херсонщині.
  • Протягом серпня в тимчасово окупованому Криму зафіксовано щонайменше 45 випадків "бавовни".