Про це заявив ексгенпрокурор Руслан Рябошапка в інтерв'ю у програмі "Перехресний допит". Він зауважив, що вважає неправдивою інформацію про причетність міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

До теми Справжній уряд – на Банковій, – Рябошапка про відставки міністрів

"Наскільки я розумію, зараз стосунки Офісу Президента з Аваковим не дуже дружні. Наскільки я знаю, Криклій не був і не є наближеним до Авакова", – сказав Рябошапка.

Ексгенпрокурор зауважив, що справжню причину треба шукати "в іншій площині".

Криклія може замінити Кубраков – це людина, яка очолює "Велике будівництво". Треба розглядати в цій площині, це не Аваков,
– зазначив Рябошапка.

Ймовірні відставки Петрашка та Малюськи

Він також прокоментував заяву про відставку міністра економіки Ігоря Петрашка. Назвав це "деолігархізацією".

Петрашко – представник Олега Бахматюка, одного з олігархів. Це (відставку – 24 канал) можна оцінювати як позитивний крок,
– запевнив ексгенпрокурор.

Водночас додав, що ймовірне звільнення міністра юстиції Дениса Малюськи – незрозуміле.

"Достатньо фаховий і компетентний як міністр. Можливо, є якісь інші претензії до нього", – підсумував Рябошапка.

Кадрові зміни у Кабміні: коротко

  • У Раду 14 травня надійшли заяви про відставку міністра економіки Ігоря Петрашка та міністра інфраструктури Владислава Криклія.
  • У "Слузі народу" повідомили, що можуть розглянути також відставку Дениса Малюськи та глави Мінфіну Сергія Марченка. До них нібито є претензії.
  • У цей же день у Раду надійшов документ про відставку міністра охорони здоров'я Максима Степанова. Його подав прем'єр Денис Шмигаль.