Про це 24 каналу розповів військовий експерт Петро Черник. Він вважає, що це може змінити хід війни, але, на жаль, як покращення ситуації для росіян.

До теми шойгу відсторонили від військового керівництва, солдати висміюють його, – британська розвідка

На його думку, командувати військовими діями можуть поставити людину, яка розуміється в цьому.

Адже шойгу мнс-ник, він не знає, що таке війна, не розуміється в ній. Він банально "пиляв" бюджет, за що йому треба подякувати, бо ж вони розграбували власну армію,
– зауважив Черник.

На питання, чи це щось змінить у частині українського питання, експерт відповів, що ні, жодним чином. "Те, що павуки почали між собою смертельний отруйний танок, то хай б’ються. Здохне – це буде хороша новина", – відповів він.

Але, за його словами, у частині, що стосується українського предметики – це нічого не змінить. "Навіть якщо здохне їх недофюрер, адже там кожен "путін", а кожен третій – микола ІІ, жуков, петро І чи сталін", – впевнений Черник.

Це сукупно фашистська шизоїдна недонація. Новодворська свого часу сказала, що московська демократія закінчується там, де починається українське питання. Доки цей колос не впаде – ми не видихнемо, не треба дурити себе,
– заявив експерт.

Черник про відсторонення шойгу та ситуацію на фронті: відео


До слова, військовий експерт Ігаль Левін вважає, що відсторонення шойгу говорить лише про те, що в кремлі штормить, і вони намагаються перетасувати колоду карт.

Але на його думку, принципового впливу на війну в Україні це не матиме. "Відсторонення шойгу не означає, що у гру вступлять радикали, які критикують кремль за недостатню рішучість на фронті", – каже він.