У Військово-морських силах України наголосили, що сьогоднішні провокації вкотре довели – росіяни в Криму бояться ЗСУ. Попередньо окупанти визнали, що флот атакували з Севастополя.

Увага Чергова провокація росіян, – Братчук про обстріл чорноморського флоту

Що сталось

  • російські окупанти заявили, що в тимчасово окупованому ворогом Севастополі, начебто українським безпілотником атакована одна з військових частин загарбника.
  • За версією загарбників невпізнаний літальний об'єкт прилетів сьогодні вранці на територію штаба чф росії та начебто поранив 6 людей.

Насправді ворог не ризикнув проводити день чф росії, а щоб в котрий раз не зганьбитися перед всім світом, побоюючись Збройних Сил України, вигадав привід, щоб скасовувати заходи з нагоди так званого свята,
– наголосили у ВМС.

окупанти не лише бояться, а й показують свою недієздатність

Подібними заявами, російські окупанти визнають свою ППО недієздатною, та ставлять під ще більший сумнів існування кримського мосту.

Зауважують, що Сили оборони України проводять заходи щодо звільнення наших окупованих територій, використовуючи для цього наявні зразки озброєння. Однак, цілями є винятково військові об'єкти росії.

"Ми не завдаємо ударів по території РФ. Крим – це Україна", – додали у збройних силах.

Коротко про провокацію у чф у Севастополі

  • Про атаку повідомив так званий "губернатор" Севастополя михаїл развожаєв. Він зазначив, що атака на флот стала причиною скасування святкових заходів, які росіяни планували провести сьогодні з нагоди дня військово-морського флоту.
  • Окупаційна влада закликала містян залишатися вдома. Заявивши, що українці, мовляв, вирішили зіпсувати їм свято.
  • Майже відразу речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук заявив, що інформація про начебто українську атаку по штабу чорноморського флоту в Севастополі – не відповідає дійсності.
  • Водночас у соціальних мережах жителі Севастополя почали обурюватись заявам так званої влади. Вони хвилюються про те, наскільки безпечно зараз в Криму і чому ж не спрацювало ППО, якщо атака таки була.
  • загарбники навіть опублікували фото наслідків атаки – на них так званий "губернатор" зі скривленими обличчям оцінює ушкодження штабу.


Так званий "губернатор" оцінює наслідки атаки – опале листя / Фото телеграм-канал

  • Окупанти заявили, що снаряд нібито скинули з безпілотника. Він розірвався при вході у штаб. У будівлі повибивало шибки, а осколки поранили працівників штабу – 2 постраждалих, мовляв, перебувають у стані середньої тяжкості, ще 3 з легкими травмами.
  • Пропагандисти навіть запевнили, що вже тривають оперативно-розшукові роботи, щоб нібито знайти винних.

Більше про це – окупанти кажуть про 6 постраждалих через атаку ЗСУ в Севастополі: дивитись відео