Це одне з наймасовіших викидань дельфінів біля острова за останні десять років, повідомляє видання The Guardian.

До теми Понад 270 дельфінів викинулись на берег Тасманії: фото та відео

Попередній найбільший викид гринд на берег Тасманії було зафіксовано в 1935 році (294 кити), а у 2009 році їхня кількість становила близько двох сотень.

Рятувальникам вдалось допомогти щонайменше 70 з приблизно 470 тварин, які застрягли на піщаних берегах і пляжах, переважно в гавані Маккуорі на віддаленому західному узбережжі штату.

За словами австралійського біолога Кріса Карліона, гринди наблизилися до берега у пошуках їжі й не змогли вчасно побачити мілину через проблеми з ехолокацією у цього типу тварин. Зазвичай вони полюють на рибу на глибині 200 метрів групами від 20 до 30, а інколи й до 1000 ссавців.

Що відомо про дельфінів-гринд

Гринда або чорні дельфіни належать до сімейства дельфінових, але в англомовних країнах їх називають кити-пілоти. Тварини пливуть на берег за лідером зграї, а їхні соціальні особливості можуть сприяти тому, що дельфіни, побачивши собі подібних продовжують прибувати до берега.

Ехолокація це їхній засіб виявлення розташування, розміру, структури, природи об'єктів шляхом передачі акустичних або радіохвиль та аналізу хвиль, що відбиваються від об'єктів.