Сьогодні, 18 листопада, в одному з паризьких районів — Сен-Дені відбувся черговий рейд французьких силовиків проти екстремістів.

Жителі прокинулися від звуків стрілянини, далі в одному з будинків стався вибух, вулицями ходила поліція. Так відбувалась спецоперація із затримання терористів. Під час спецоперації затримали вісьмох підозрюваних у зв'язках з терористами, ще двоє — загинули.

Терориста Абдельхаміда Абауда точно немає серед затриманих, повідомив головний прокурор Парижа Франсуа Молін. Експертиза ще не визначила, чи це його тіло — одне з двох, які залишилися після стрілянини.

Читайте також: Французькі літаки, які посадили через анонімні погрози, перевірили

Натомість поліція нічого не згадувала про Салеха Абдеслама — брата одного із смертників вважають причетним до теракту. Утім, про нього згадали працівники пошти у районі Сен-Дені, пише Washington Post.

Невідомий спробував забрати грошовий переказ, показавши паспорт розшукуваного. Поки на місце приїхала поліція, чоловік уже втік.

У Сен-Дені далі патрулює поліція. Керівництво країни подякувало усім за проведену роботу. Після рейду Єврокомісія навіть роздумує — чи не компенсувати Франції частину витрат. Але іти на відпочинок зарано. Неспокійний день завершився черговим відео від "Ісламської держави". У відповідь на рішучі дії Франції екстремісти пригрозили новими терактами в центрі Парижа.