В четвер, 11 липня, біля клініки "Адоніс" зібралися люди, аби попрощатися з чоловіком.

Дивіться також Багатодітні батьки та рідні на фронті: стало відомо, хто загинув через удар по медцентру Adonis

У Києві попрощалися з Віктором Брагуцою

Зранку у четвер, 11 липня, біля клініки "Адоніс" зібралися близько сотні людей, аби попрощатися із лікарем УЗД-діагностики, який загинув під час ракетного обстрілу столиці 8 липня.


У Києві відбулося прощання з Віктором Брагуцою / Фото Суспільне

У чоловіка залишилися двоє доньок. Щоб попрощатися із Віктором, прийшли рідні, знайомі та колеги.


Рідні, знайомі, колеги прийшли на прощання з Віктором Брагуцою / Фото Суспільне

Про загиблого відгукнулася жінка Тетяна, яка знайома з його родиною. Власне, її син навчається разом з старшою донькою Віктора. Вона говорить, що це дуже світла родина, а сам Віктор був дуже добрим татом.

Також колега, яка раніше працювала в медзакладі адміністратором, розповіла, що Брагуца був зразком того, якою має бути людина та професіонал.

"Якось я себе погано почувала і попросила його подивитись мене на УЗД. До цього була в чотирьох лікарів. Ніхто не побачив онкологію, а він побачив. Завдяки йому, я сьогодні жива", – сказала жінка.

В той момент, коли ворог завдав удар, молодша медсестра Віра була в клініці. Вона зазначила, що чудом залишилася жива, бо в приміщенні не було вікон.


Зранку 11 липня попрощалися з лікарем Віктором Брагуцою / Фото Суспільне

"Мій кабінет знаходиться поруч із його, — каже директорка медзакладу Ольга Гиріна. — Буквально за пару хвилин до вибуху я вийшла. Сьогодні прощання з усіма п'ятьма загиблими. Ці люди давно працювали в клініці".


У четвер, 11 липня, попрощалися із лікарем клініки "Адоніс", який загинув від ракетного обстрілу / Фото Суспільне