Про смерть Віктора Добрянського стало відомо у понеділок, 23 січня, з повідомлень у місцевих ЗМІ Одеси. Востаннє його бачили у сауні поблизу пляжу, звідки він вийшов у спідній білизні.

Читайте також Якщо росіяни сунуться – загинуть: на Київщині тренувалися зустрічати ворожі ДРГ та десант

Був внуком засновника "Сьомого кілометра"

Як зазначають журналісти з посиланням на власні джерела у поліції, мертвого Добрянського, 1981 року народження, знайшли вранці на Трасі здоров'я. Місцевим він запам'ятався тим, що його дідусь заснував промтоварний ринок "Сьомий кілометр" та, власне, сам бізнесмен претендував на те, аби ним заволодіти.

Напередодні бізнесмен відпочивав у сауні на пляжі, звідки пішов в одній спідній білизні. Причини загибелі підприємця встановлюються,
– пишуть в одеському виданні.

Окрім того, варто сказати, що Добрянський з літа 2022 року перебуває у розшуку у справі про протиправне заволодіння майном підприємства. Це статті 206, 209 та 205 Кримінального кодексу нашої держави: про легалізацію або "відмивання" майна, отриманого злочинним шляхом, та підробку реєстраційних документів.

Читайте також Через хабар у 35 тисяч: голова Одеської ОВА звільнив скандального заступника Муратова

Хто зараз контролює "Сьомий кілометр"

  • Зауважмо, що зараз ринок контролює бізнесмен Володимир Галантерник. ЗМІ пишуть, що він фігурує як підозрюваний у так званій "одеській справі".
  • Декілька років тому 24 Канал писав про те, що цей чоловік є одним найвпливовіших персон Одеси та контролює легендарний Привоз, торговельний City Center і зону відпочинку "Аркадія Сіті".
  • У листопаді 2021 року Вищий антикорупційний суд дозволив заочне розслідування справи про розкрадання земель в Одесі, у якій фігурує бізнесмен Володимир Галантерник. Згодом підприємця заочно заарештували.
  • Відомо з відкритих джерел, що він станом на січень 2023 року перебуває у Великій Британії, де ховається від слідства.