Утім, Ізраїлю вдалося перехопити більшість повітряних цілей. Атаки Ірану призвели до невеликих пошкоджень лише однієї військової бази Ізраїлю.

Дивіться також Велика війна на Близькому Сході: яка загроза є для України

Наслідки атаки на Ізраїль

Речник ЦАХАЛу контрадмірал Даніель Хагарі розповів, що Іран запустив десятки балістичних ракет по Ізраїлю, завдавши невеликої шкоди військовій базі.

Він додав, що більшість ракет були перехоплені системою протиповітряної оборони великої дальності Arrow, переважно їх вдалося збити за межами повітряного простору Ізраїлю.

Відомо, що через один із ударів у Негеві постраждала молода дівчина; за словами медиків, це відбулося внаслідок падіння уламків. Також удари Ірану спричинили "невеликі пошкодження інфраструктури" на військовій базі на півдні Ізраїлю.

За словами Хагарі, Ізраїль використовував винищувачі для збиття крилатих ракет і безпілотників. Загалом Іран випустив по Ізраїлю понад 200 повітряних засобів ураження.

Один чиновник Міністерства оборони, говорячи на умовах анонімності, сказав, що США допомогли збити іранські безпілотники, але незрозуміло, яка саме була роль Америки.

Війна на Близькому Сході: останні новини

  • У статті The Wall Street Journal, опублікованій 12 квітня, говорилося про можливу підготовку Ізраїлю до атаки з боку Ірану в найближчі 24 – 48 годин. Однак остаточний план нападу ще не було узгоджено. Інформація надійшла від неназваного американського посадовця.
  • Увечері 12 квітня стало відомо, що Хезболла почала масований обстріл Ізраїлю.
  • Також стало відомо, що літаки Королівських ВПС Британії на Близькому Сході готові перехопити будь-які повітряні цілі, що можуть виникнути в межах їхніх місій відповідно до потреб. Ця заява була зроблена в контексті атак Ірану на Ізраїль за допомогою безпілотників та ракет.
  • Водночас, за даними CNN, представник американського оборонного відомства повідомив, що Сполучені Штати вже допомагають Ізраїлю та збивають запущені Іраном безпілотники, що націлені на Ізраїль.