Про це пишуть Новости Армении.

Читайте також: ЄС закликає зацікавлені сторони у Вірменії до участі в діалозі

Народ не може втратити перемогу з рук, а те, що відбувається у кабінетах і залах вже не є важливим. Пріоритетним є те, що відбувається на вулицях. І не важливо, хто буде при владі. Вже не буде попередніх взаємин між владою і народом. Ми продовжимо тиск до зміни влади,
– наголосив Нікол Пашинян.

Також він додав, що готовий до всіх можливих сценаріїв розвитку ситуації. За його словами, політична ситуація в країні раніше змінювалася кожного дня, а тепер мінятиметься щогодини.

"Влада розуміє лише позицію грубої сили, але я впевнений, що їх поведінка провокативна, вони хочуть вивести людей із себе. Не може бути сутичок на вулицях, оскільки 95% населення – прихильники руху. Більше того, ситуація на 100% перебуває під нашим контролем", – сказав Пашинян.

Лідер вірменської опозиції також додав, що слід робити, якщо люди помітять біля себе провокатора. У таких ситуаціях він порадив соратникам знешкоджувати таких людей без насильства: хапати їх за руки та ноги, знерухомлювати на землі та сідати зверху, не причиняючи травм.

Окрім цього, Пашинян закликав своїх прихильників перекривати всі дороги та траси, окрім тих, які ведуть в Арцах, а також не блокувати рух автомобілів МНС.

Нагадаємо, 1 травня лідер протестного руху, керівник опозиційної парламентської фракції "Елк" Нікол Пашинян закликав своїх прихильників 2 травня оголосити страйк і заблокувати всі дороги.

Зазначимо, що 1 травня парламент Вірменії не зумів обрати Пашиняна прем'єр-міністром. Його кандидатура була єдиною, але за неї проголосували лише 45 депутатів, а проти – 56.