Про це повідомив журналіст, міжнародний оглядач Іван Яковина у прямому ефірі 24 Каналу.

Читайте також: Вірменія отримала нового керівника уряду: це колишній функціонер структур "Газпрому"

За словами журналіста, вірменці молодці, адже за десять днів без стрілянини і без крові вони змогли добитися того, чого хотіли: щоб екс-президент Серж Саргсян покинув посаду прем'єр-міністра країни.

Серж Саргсян
Серж Саргсян

Іван Яковина вважає, що Росія єдина, хто може в нинішніх умовах відбити Вірменію від протистоянь, з одного боку Туреччини, яка зробила страшний геноцид в цій країні, вбила дуже багато вірменців у 2015 році, а з іншої сторони Азербайджану, який також хоче знищити вірменців, бо там вважають, що Єреван – це старовинне азербайджанське місто.

Вірменія затиснута між не дуже дружніми країнами, тому від Росії бігти нема куди,
– сказав Яковина.

Міжнародний оглядач нагадав історію, яка сталася у Вірменії, коли азербайджанський солдат зарубав сокирою вірменського солдата під час студентського обміну між країнами, і коли азейбаржанець повернувся до своєї країни, то його там зустріли як героя.

Також журналіст повідомив, що офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова на своїй сторінці у Facebook написала, що Вірменія і Росія "братья навеки".

Відео повного випуску програми "Pro новини" за 23 квітня

Нагадаємо, що протести тривали у Вірменії з 13 квітня, опозиція навіть оголосила про початок "оксамитової революції". Та попри масові протести, 17 квітня Саргсяна призначили на посаду прем’єр-міністра. А 23 квітня внаслідок цих масових протестів, Серж Саргсян таки подав у відставку.