Юрист адвокатського об'єднання T&T Partners Владислав Юрчак розповів, кому з чоловіків можна виїжджати за кордон у 2023 році. Про це інформує 24 Канал.

Читайте також Кого точно не призиватимуть на службу в лави ЗСУ

Чи можна власникам робочою візи ЄС виїхати за кордон

Адвокат заявив, що для чоловіків робочої візи однієї з країн Євросоюзу буде недостатньо для виїзду за кордон. Як пояснив експерт, такі документи не підтверджують постійне проживання громадян України в цих країнах та не дають право на виїзд військовозобов'язаним.

Юрчак зазначив, що чоловікам для перетину держкордону необхідно мати право на виїзд з України та не підлягати призову до ЗСУ. Для підтвердження цих статусів їм необхідно надати відповідні документи разом із даними, що підтверджують особу.

Більше інформації про виїзд за кордон для чоловічого населення

  • Юрист Юрчак у розмові з 24 Каналом також спрогнозував, чи дозволять чоловікам закордонні поїздки після перемоги України над Росією. Окрім цього експерт пояснив, як взагалі регулюються ці обмеження.
  • Нагадаємо, що з 1 червня в Україні запровадять законодавчі зміни для діячів культури. За інформацією 24 Каналу, українським артистам потрібен новий перелік документів задля можливості виступати в інших країнах під час війни.
  • Не так давно адвокати розповіли про документи, які необхідні для перетину кордону знятим з військового обліку чоловікам.