Про деталі розслідування розповів речник ДПСУ Андрій Демченко. За його словами, низку посадовців ДПСУ притягнули до дисциплінарної відповідальності.

Важливо Саакашвілі пояснив, чи попереджав Зеленського про поїздку в Грузію

Демченко зазначив, що не може розкрити всіх деталей розслідування, адже матеріали містять інформацію з обмеженим доступом. Водночас він зазначив, що документи направили відповідному органу досудового розслідування, який відкрив карне провадження за цим фактом.

За результатами розслідування низка посадових осіб з зазначених вище підрозділів та органів ДПСУ притягнута до дисциплінарної відповідальності,
– сказав речник ДПСУ.

В чому полягає дисциплінарне покарання, та скількох осіб воно торкнулося, в ДПСУ не розказали. ЗМІ пишуть, що може мовитися про пониження у званні чи посаді, або ж про догану.

Що цьому передувало

Міхеіл Саакашвілі таємно приїхав з України до Грузії перед муніципальними виборами, що відбулися 2 жовтня. В ЗМІ з'явилася інформація, що експрезидент Грузії незаконно перетнув державний кордон України, сховавшись у вантажному контейнері на поромі, який прибув з українського Чорноморська в грузинський порт Поті.

Головне про затримання Саакашвілі

Боротьба Саакашвілі у Грузії: дивіться відео