"Це означає боротьбу"

На думку Урмаса Рейнсалу, російсько-українська війна закінчиться тоді, коли її закінчить путін. Він зазначив, що це відбудеться не через дипломатичні відносини чи сентименталізм.

Читайте більше Ціль путіна, "скринька Пандори" та закінчення війни в Україні: інтерв'ю з главою МЗС Естонії

Ціна агресії – надто висока. І це означає боротьбу. Потрібні сильні та систематичні сигнали, які відчує росія. Озброєння для України, санкції для росії. Партнери мають бути єдині в цьому. Ми маємо досягнути такого рівня, що інтереси політичного групування в рф опиняться під серйозною загрозою,
– зазначив він.

Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу / Фото Валентини Поліщук, 24 канал

Посадовець додав, що росія загрожує не лише якійсь конкретній країні, а всій системі європейської безпеки та усьому людству. рф намагається залякувати західних лідерів, щоб вони не надавали Україні необхідне озброєння та допомогу. Однак, на думку Рейнсалу, це не є успішно для неї.

Актуально Матері просто не визнають, що це їхні сини, – Золкін відверто розповів про російських полонених

Також міністр закордонних справ Естонії висловив підтримку Україні. Він наголосив, що Естонія у майбутньому буде рада бачити добре треновані війська України в євроатлантичній родині.

Війна в Україні: останні події

  • російські загарбники 24 серпня намагалися наступати на Миколаївку, Піски і Невельське. Та спроби ворога не увінчалися успіхом.
  • Після масованих обстрілів Миколаївщини неподалік обласного центру виникла пожежа.
  • 24 серпня на Вінниччині українські військові збили ворожий безпілотник. Також українські військові знищили безпілотник російських окупантів типу "Орлан" на Чернігівщині.

Також цікаво – Після початку війни в Криму стався злам: дивіться відео