Ворог намагається проводити контратаки, але не досягнув успіхів. Це 24 Каналу зауважив керівник Центру військово-правових досліджень, військовий експерт Олександр Мусієнко.

Дивіться також Росіяни захопили Крохмальне й тиснуть на Авдіївку: як змінилась карта бойових дій за тиждень

"На сьогодні там ситуація контрольована. Наші сили доволі впевнено тримають рубежі. Ворог тримає там сили з метою також сковування наших підрозділів. Окупанти намагались дещо відновлювати своє положення, але якихось успіхів не помітно", – сказав він.

Завдання ЗСУ

Олександр Мусієнко зазначив, що також російські загарбники час від часу намагаються контратакувати на Оріхівському напрямку. Ворог хоче просуватись, але усе безуспішно.

На якихось позиціях просування складає кілька метрів або кілька десятків метрів за нетривалий проміжок часу. Тому я думаю, що і взимку так будуть характеризуватись бойові дії. Без значних просувань ворога та значних наших просувань,
– припустив військовий експерт.

Водночас інтенсивні бойові дії на південному фронті будуть тривати. Зокрема, мовиться про відбиття атак окупантів, контратаки з боку наших захисників та звільнення певної кількості території.

"Наші сили будуть утримувати ці позиції, особливо стабілізувати фланги, якщо ми говоримо про Оріхівський напрямок, не давати російським війська вибити нас за допомогою цих флангів. Також наші сили будуть намагатись десь просунутись. Якісь значні коливання у той чи інший бік поки прогнозувати важко", – підкреслив Мусієнко.

Що відбувається на фронті: останні новини

  • У Генштабі ЗСУ повідомили, що протягом минулої доби відбулося 68 бойових зіткнень на фронті. Окупанти завдали 4 ракетних та 102 авіаційних удари, здійснили 80 обстрілів із реактивних систем залпового вогню по позиціях українських захисників та населених пунктах.
  • Зокрема, на Запорізькому напрямку українські бійці відбили 7 атак ворога західніше Вербового та Роботиного Запорізької області.
  • Глава ГУР МО Кирило Буданов заявив, що наразі наступальні операції не можуть проводити як українські військові, так і російські загарбники. Він пояснив, що це сталося через інтенсивне застосування дронів з обох сторін.