Виступи росіян завжди важко слухати через їхню цинічність. Так, Небензя відкрито пригрозив повним знищенням нашої держави після 2 років повномасштабного вторгнення.

Дивіться також Орбан "покусав": до роковин вторгнення Росії в Україну Фіцо видав обурливу заяву

Чергова цинічна заява представника Росії в ООН

Небензя заявив, що "чим довше затягується конфлікт через підтримку Києва Заходом, тим невигіднішими будуть умови миру для України".

За словами представника Росії в ООН, "зберегти Україну в якомусь вигляді поки що можна".
Так, він наголосив, що Україна "має бути нейтральною, без русофобії та нацизму". Саме на досягнення цих цілей, як зазначив Небензя, і спрямовано так звану "СВО".

У зв'язку з цим Захід, який надає Києву підтримку, сьогодні має вибір: чи доведеться Москві воювати заради цього до кінця, як вона це вміє робити, або ж у Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі все-таки візьме гору здоровий глузд, і вони спробують врятувати бодай щось від України,
– додав дипломат.

Які ще обурливі заяви робив Небензя

Небензя ще вирішив зробити низку заяв про Авдіївку та окуповані території. Так, російський дипломат заявив, що "тимчасово окупованих територій не існує. Є російські регіони".

До таких "російських" Небензя зарахував не тільки Крим і Донеччину та Луганщину, але й Запорізьку та Херсонську області. Люди там нібито самі захотіли приєднатися до Росії, а річницю "приєднання" Криму росіянин пообіцяв відсвяткувати на державному рівні.

В традиційній манері представник країни-агресорки в ООН Василь Небензя звинуватив Захід у "підготовці війни", а власне війну в Україні він назвав "українською кризою". Мовляв, західні країни бачать чорно-білу картину світу, а насправді "не все так однозначно".

Також російський представник заявив, що в окупації низки українських регіонів винен Захід.

Він сказав, що "вісім років населення обстрілювали, калічили та вбивали", однак додав, що "Криму пощастило більше".

Російський дипломат постійно читав свої обурливі висловлювання з папірця. А під кінець своєї промови він заявив, що на окупованих територіях немає партизанського спротиву, а росіян зустрічають там як "асвабадітєлєй".

Також за його словами, Авдіївка святкувала "звільнення".