Про це Президент України Володимир Зеленський зазначив під час виступу в Бундестазі, інформує 24 Канал.

Дивіться також Ми робимо усе, аби не допустити стіни між частинами України, – Зеленський виступив у Бундестазі

Україна завершить війну з Росією на своїх умовах

Ми не залишимо її (війну – 24 Канал) у спадок після себе. Ми завершимо цю війну. Ми завершимо її в інтересах України та в інтересах усієї Європи. Усіх нас. І усіх, хто буде після нас,
– зазначив гарант України.

Зеленський наголосив, що Україна завершить війну на своїх умовах.

"Умовах, які зрозумілі будь-якій людині на цій землі", – додав український лідер.

Яка найбільша стратегічна перевага Росії: що сказав Зеленський

  • Головне у всіх українських успіхах, на думку президента – це уміння позбавляти ворогів тієї чи іншої переваги.
  • Зеленський зазначив, що станом на тепер, найбільша російська стратегічна перевага над Україною – це перевага в небі. Це ракетний і бомбовий терор, який допомагає російським військам просуватися на землі, а російській ненависті руйнувати життя українців у наших містах та селах.
  • Президент додав, що лише керованих авіабомб щоденно на голови українців падає до сотні. У неділю було 80 КАБів, у понеділок 95 КАБів. Це, на його думку, шалений та руйнівний тиск. Також треба додати ракети та ударні дрони.
  • За словами українського гаранта, поки ми не позбавимо Росію завдавати таких ударів, у Путіна не буде справжнього інтересу шукати чесний мир. У нього і далі буде ілюзія, що Україну можна стерти, розбивши бомбами та ракетами все, що дає життю основу та захист. ППО, на думку українського президента – це відповідь на російські дії.