Про це 24 Каналу розповів український військовий, полковник СБУ, народний депутат України Роман Костенко. За його словами, не варто забувати і про можливості окупантів. Вони досі мають змогу поновлювати власний ресурс.

До теми "Мирний план" Китаю і чому Байдену слід пригадати Війну судного дня: головне зі західних ЗМІ

Росіяни можуть підняти ще багато танків

Як наголосив Костенко, за офіційними даними, з початку повномасштабної війни українські військові знищили близько 3 тисяч ворожих танків. Деякі з них можуть бути повністю знищені, деякі – пошкоджені. Окупанти часто беруть пошкоджену техніку та везуть на відновлення.

За відкритими даними, окупанти можуть поступово відновити від 15 до 20 тисяч танків (підняти зі складів тощо – 24 Канал). Навіть якщо це буде 5-6 тисяч, то це – велика кількість, яка дасть їм можливість щонайменше не відступати,
– зауважив Костенко.

Яка ситуація на фронті – розповів Костенко: дивіться відео

Варто пам'ятати, що росіяни готові довго терпіти, взагалі нічого не їсти, аби зберегти обличчя своєму "царю". Їх годуватимуть пропагандою, тому вони тихенько собі сидітимуть. Не варто розраховувати, що після загибелі ще 200 тисяч хтось в Росії прокинеться.

Вони підтримують так звану "СВО". Тому розслаблятися рано. Треба зібрати всі сили. Гуртувати союзників і готуватися до весняної кампанії. Вона дасть можливості отримати відповіді на питання, який зараз рахунок і яка хвилина,
– зазначив Костенко.

Буданов пояснив, на якому ми етапі війни

  • Голова української розвідки Кирило Буданов розповів, яка закінчиться повномасштабна війна в Україні.
  • Він порівняв війну із футбольним матчем. За його словами, зараз приблизно 70-та хвилина і рахунок 1:1.
  • Він підкреслив, що в України є лише одна умова перемоги. Йдеться про вихід на адміністративні кордони 1991 року. Іншими питаннями держава займатиметься пізніше.