На думку керівника Центру військово-правових досліджень Олександра Мусієнка, Захід не виснажився, а тільки набирає оберти та темпи.

Важливо Ми готові до війни з Росією, – командувач Королівських ВПС Великої Британії

За його слова, путін говорив, що "ми ще воювати не починали", так і Захід "ще не починав".

Він навів приклад США. Адже президент Байден мав візит на Близький Схід, який стосувався України:

  • Домовилися збільшити видобуток нафти з Саудівської Аравії. Відповідно це призведе до зростання її кількості та появи альтернативної пропозиції російській нафті.
  • Обговорили, щоб країни Близького Сходу підключалися до постачання Україні різного типу зброї.

Олександр Мусієнко нагадав, що, наприклад, Йорданія, є учасницею формату зустрічі "Рамштайн", який незабаром матиме чергову зустріч.

"Президент Байден під час свого турне заявив, що не дасть збільшити вплив росії та Китаю. Потрібно підтримувати Україну в цій війні", – додав Мусієнко.

Отримання озброєння

Керівник Центру військово-правових досліджень розповів про "обережний оптимізм". За його словами, ми й далі будемо отримувати озброєння й, можливо, з ракетами більшої дальності для систем HIMARS.

Не знаю, чи це будуть балістичні ракети з відстанню 300 кілометрів. Проте про 150 кілометрів, думаю, що можна говорити. Такі ракети якраз є для цих систем. Крім того, я думаю, що ми отримаємо більше самих систем HIMARS,
– розповів Олександр Мусієнко.

Він повідомив, що наші партнери прекрасно розуміють, які виклики та загрози зараз є перед нами.

"США, і Британія прекрасно усвідомлюють, що нам потрібна підтримка й з повітря. Отже, варто розраховувати й на те, що підтримка України буде наповнюватися безпілотниками, дронами, а також в майбутньому й авіацією. Це дуже важливо для нас", – додав Мусієнко.

На його думку, Захід не виснажиться й наступний "Рамштайн" це вкотре має продемонструвати.

Дивіться відео про підтримку Заходу:

Останні новини щодо успішного застосування зброї нашими захисниками

  • Українські військові добре відпрацьовують по ворожих складах на окупованих територіях. ЗСУ продемонстрували відео, як у повітря злітають чергові російські боєприпаси. Поцілили в тимчасовий склад держави-агресорки на Півдні. Де саме в ворогів "запалало" – наші захисники не конкретизують.
  • У тимчасово окупованому Алчевську Луганської області вдарили по російському складу з боєприпасами. Про це повідомляють у соціальних мережах.
  • Озброєння, яке Україні постачає Захід, суттєво впливає на хід війни. Зокрема точність ударів українських військ нівелює кількісну перевагу в техніці окупантів. Про це розповів секретар РНБО Олексій Данілов. Зараз українські воїни ефективно нищать ворожі склади на тимчасово окупованих територіях.