Військовий експерт Юрій Федоров розповів 24 Каналу, до чого може призвести такий сценарій і який ще варіант розглядає Кремль.

До теми Росіяни продовжуватимуть ракетні атаки й просуватимуть три наративи, – ОПУ

"З Москви постійно йдуть сигнали про те, що "було б добре сісти за стіл перемовин". Зрозуміло чому – припинення вогню без умов означатиме замороження лінії зіткнення приблизно там, де вона пролягає сьогодні", – зазначив Федоров.

У Росії сподіваються, що поступово лінія зіткнення перетвориться в більш-менш постійний, якщо не визнаний, кордон. Це неприпустимо, тому що тоді окуповані території залишаться за ворогом.

Який інший сценарій

Другий варіант Росії полягає в підготовці до затяжної війни, яку вона хоче виграти. Триває прихована мобілізація – наразі вона в таких масштабах, щоб компенсувати втрати і лише трохи збільшити кількість особового складу.

"Велика мобілізація на сотні тисяч можлива, але без озброєння, підготовки й командного складу ці люди взагалі нічого не вирішують", – констатував Федоров.

Які варіанти щодо України розглядає Росія: дивіться відео 24 Каналу

У Росії дедалі тривожніше: останні новини

  • Попри наполеонівські плани щодо мобілізації, Владімір Путін заборонив російській пропаганді навіть згадувати про неї. Очевидно, що диктатор боїться власних громадян.
  • У намаганні убезпечитись Путін підписав закон про оснащення росгвардії важкою технікою. Російський диктатор боїться нових заколотів після "перевороту" покійного Євгенія Пригожина.
  • До слова, у Росії збільшується кількість охочих воювати – але на боці України, а не країни-агресорки. Таким способом люди сподіваються повалити путінський режим.