Про такі плани Ізраїлю розповів чиновник, знайомий з деталями бесіди. Також Нетаньягу запевнив у намірі його країни "не заходити надто далеко", щоб не провокувати Росію.

Цікаво Виходимо на вищий рівень дискусії, – оглядач про заяву Ізраїлю щодо "Залізного купола"

Ізраїль готовий надати військову допомогу

Нетаньягу під час переговорів із Макроном заявив, що Ізраїль готовий передати Україні "військові речі". Проте у канцелярії ізраїльського прем'єр-міністра відмовилися коментувати цю інформацію.

Я пояснив йому нашу політику (щодо військової допомоги Україні – 24 канал). Він добре знає це питання,
– зазначив Нетаньягу під час брифінгу після розмови з Макроном.

Також під час переговорів політики торкнулися теми можливого посередництва Ізраїлю. Нетаньягу запевнив, що не наполягатиме на такій ролі, якщо його не попросять про це Росія, Україна та США.

Посол України привіз до Ізраїлю залишки іранських безпілотників

Посол України Євген Корнійчук в ефірі ізраїльського телеканалу "12 канал" заявив, що ізраїльський народ має бути свідомим загрози застосування проти країни іранських безпілотників, якими зараз російські окупанти атакують українські території.

З дозволу нашого Міністерства оборони я привіз з України залишки іранського безпілотника, який росіяни маркують як "Герань-2", для того, щоб показати ізраїльському народу, що вже завтра ви можете піддатися атаці такими ж безпілотниками,
– зазначив посол.

Він наголосив, що така ситуація робить Іран спільним ворогом для України та Ізраїлю.