Вона буде чинною до 31 грудня 2023 року. Детальніше про те, що це значить – розповідає 24 Канал.

Читайте також Не промови Зеленського: від чого насправді залежать постачання зброї

Спрощення процедури поставок зброї Україні продовжили до кінця 2023

Нижня палата італійського парламенту ухвалила постанову уряду щодо постачання зброї Україні у цьому році. Мовиться про те, що передача необхідного військового озброєння відбуватиметься за суттєво спрощеною формою до 31 грудня 2023 року.

Україна отримала зелене світло від Палати депутатів, яка продовжила до 31 грудня 2023 року дозвіл уряду передавати Києву військову техніку, матеріали та обладнання,
– повідомило італійське ЗМІ.

У ЗМІ передають, що за таке рішення проголосували 215 депутатів. Більшість чиновників, які були "проти" – члени проросійського опозиційного угруповання "Рух 5 зірок".

Рішення є важливим, адже виходячи з чинної системи законів Італії, для передачі іншим країнам зброї потрібна згода законодавців. Постанова ж дозволяє уряду самотужки вирішувати, коли і яку військову допомогу надавати Україні.

Зверніть увагу Польща проситиме в ЄС компенсацію за поставлену Україні зброю

Італія готує 6 пакет військової допомоги Україні: останні новини

  • Італія готує шостий пакет військової допомоги Україні, до якого входять системи ППО. Країна посилить протиповітряну оборону України.
  • Про це заявив глава МЗС Італії Антоніо Таяні. За його словами, невдовзі відбудеться відправлення ППО SAMP/T.
  • Міністр наголосив, що його країна всіляко підтримує українську державу у відновленні її територіальної цілісності. Зауважимо, що Італія надала Україні 5 пакетів військової допомоги на суму близько 1 мільярда євро.