Правда, це стане можливим за умови, що вона прислухається до закликів з боку США. Останні чітко дали зрозуміти, що у Німеччини "зелене світло" на передачу бойових танків.

Читайте також Сибір теж під загрозою: у FT припустили, чому "бавовна" на аеродромах Росії – лише початок

Україна може отримати бойові танки Leopard 2

Глава оборонного комітету Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Циммерман підтвердила, що США схвалять передання Німеччиною Україні танків Leopard 2.

За словами Штрак-Циммерман, цю інформацію їй підтвердили під час візиту до Вашингтона у всіх її дискусіях у Державному департаменті та Конгресі.

Скільки таких танків може дати Німеччина

Зауважимо, що Німеччина цілком могла б надати нам 80 таких танків. Це та кількість, яка є у запасах виробників Rheinmetall та Krauss-Maffei Wegmann. Себто не потрібно очікувати, коли їх виготовлять або замінять на аналоги у країнах-союзниках.

Крім того, ще 30 таких бойових машин планують використовувати у центрі бойової підготовки Бундесверу. З їхньою допомогою відпрацьовуватимуть роботу з танками супротивника.

До слова, експерти вважають, що Leopard 2 би відмінно вписалися в Україні. Цими танками користуються у Польщі. А отже, наша держава не мала б проблем з обслуговуванням цих машин.

Нагадаємо, у Сполучених Штатах заявили, що продовжать підтримувати Україну у війні, розв'язаній Росією. Для цього держава та її союзники мають достатньо запасів озброєння, підкреслила заступниця держсекретаря США Венді Шерман.