У рамках чергового пакета військової допомоги Велика Британія надала українським Збройним Силам ракети з високоточним наведенням Brimstone 2. Як зазначають, ця допомога зіграє вирішальну роль у стримуванні просування Росії.

До теми Велика Британія передасть Україні гелікоптери Sea King: захоплююче відео з навчань

Коли Україна отримає озброєння

Судячи з відео, яке опублікувало Міноборони Британії, вантаж уже підготували до відправки. Ймовірно, високоточні ракети Brimstone 2 уже в Україні і невдовзі їх використають наші ЗСУ.

Велика Британія передає Україні сучасне озброєння: дивіться відео

Як Велика Британія допомагає Україні

  • Велика Британія невдовзі надасть нашим воїнам ще одну партію військової допомоги, до якої увійдуть бойові гелікоптери. За допомогою гелікоптерів Sea King наші захисники зможуть проводити пошуково-рятувальні роботи.
  • Борис Джонсон посприяв з гуманітарною допомогою українським медичним установам. У своєму твіттері політик опублікував кілька декілька фото, де він сидить за пультом управління навантажувача та за кермом машини. Він повідомив, що транспортує гуманітарні вантажі, які будуть відправлені до Херсона.
  • Міністр оборони Британії зауважив, що його країна також надішле додатково 10 000 артилерійських снарядів. Він зазначив, що вони допоможуть Збройним Силам України убезпечити нещодавно звільнену територію.
  • Українських військових у Британії навчають близько 70 норвезьких інструкторів. Мета – зміцнити стійкість української оборони та сприяти розбудові Збройних сил.

Вас це може зацікавити – США нададуть потужну допомогу для ЗСУ: дивіться відео