До цього повідомлялося, що сирени повітряної тривоги спрацювали в регіональному окрузі Ешколь, який межує з Сектором Гази.

Читайте також: Ізраїльська ракета знищила російський комплекс "Панцир" у Сирії: відео

Сьогодні ввечері тисячі ізраїльських сімей почули звуки сирени повітряної тривоги і заховалися у бомбосховища, коли по території Ізраїлю з Сектора Гази була запущена ракета. У відповідь наші винищувачі і літаки щойно завдали удару по кількох цілях ХАМАС, а також по об'єктах підземної інфраструктури у Секторі Гази,
– йдеться в повідомленні.

Зокрема повідомлялося, що у п'ятницю один палестинець загинув від вогнепального поранення, отриманого ним під час зіткнень з ізраїльськими військовими, які пройшли на кордоні Сектора Гази.

Що таке ХАМАС?Палестинський ісламський рух і політична партія. З 2007 року, після перемоги на виборах 2006 року, утримує владу у смузі Гази. Засновниками руху стали радикально налаштовані представники гілки "Братів-мусульман", однієї з найбільших ісламських організацій. ХАМАС визнаний терористичною організацією Ізраїлем, Канадою, США і Японією, а також заборонений в Йорданії та Єгипті.