Освідчився через пару місяців

Аліна на військовий Збройних Сил Михайло познайомилися у день визволення селища, яке відбулося 11 листопада 2022 року. І вже після недовгого спілкування зрозуміли, що вони були призначені один одному.

До теми У білій сукні з декольте та берцях: снайперка Жанна д'Арк вийшла заміж на передовій – фото

Тож і до освідчення хлопець чекати довго не став. У Новий рік, який молодята святкували разом, під промову Президента Михайло попросив у дівчини руки та у відповідь почув найголовніше в житті "так". А вже наприкінці січня вони створили нову сім'ю, провівши урочисту церемонію у стінах херсонської бібліотеки.

Молодята вдячні за привітання

Молодята висловили подяку всім за привітання та наголосили, що попри важкі часи українці повинні триматися разом та цінувати один одного.

Дякую всім нашим захисникам і бажаю всім справжнього кохання. Бо кохання – це найважливіше, що в нас є.
– сказала Аліна.

Попри війну утворюються нові сім'ї

  • Зазначимо, що за 2022 рік побралася не одна пара, серед яких й Євген Синельников, Олег Сенцов, Максим Девізоров з коханими нареченими та інші.
  • Так, актор Максим Девізоров освідчився коханій дівчині-акторці Світлані Гордієнко по відеозв'язку за день до того, як їхав на Донеччину. У травні він приїхав у Дніпро на один день, щоб розписатися в РАЦСі.
  • Олег Сенцов також задля одруження вирвався на кілька днів з місць активних бойових дій, а саме з Бахмута. На його весіллі були Святослав Вакарчук і Марічка Падалко.
  • Режисер "Орла і решки" Євген Синельников освідчився своїй коханій під час окупації Бучі. За його словами він відчував, що якщо цього не зробить у той момент, то може не зробити ніколи. Весілля пара зіграла уже у звільненному місті.