Таку думку сайту "24" озвучив директор центру суспільно-інформаційних технологій Валерій Димов.

На переконання політолога, активний учасник акцій Міхеїл Саакашвілі, враховуючи його харизму, виграв політичний сезон, стартувавши з прориву кордону, коли влада йому дозволила привернути до себе увагу.

Саакашвілі у вуличних акціях почуває себе, як риба у воді. І він намагається це конвертувати в свою політичну підтримку. Ті, хто вийшов на акції 17 жовтня, побачили, хто в домі господар. Звідси і заяви Луценка про держпереворот, про фінансування акцій із-за кордону, щоб показати, що всередині країни нібито немає підстав для цих протестів,
– говорить Валерій Димов.

За словами експерта, заяви Луценка відповідають політичній риториці влади. Водночас, як вважає Димов, ті сили, які називають себе опозицією і звинувачують владу, показуючи, що та нічого не робить на фронті боротьби з корупцією, мають для цього підстави. Як наголошує експерт, сьогодні всі бачать, зокрема, безвідповідальність мажорів на дорогах і чиновників-корупціонерів із посвідченням суддів, прокурорів, нардепів тощо, які роблять і далі те, що й раніше – крадуть і порушують закони.

Нагадаємо, 24 жовтня генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що учасники мітингу біля будівлі Верховної Ради нібито готують силовий переворот у країні та фінансуються з-за кордону. Також, за словами Луценка, в Державної міграційної служби України є всі заяви, щоб екстрадувати екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі. У ДМСУ підтвердили, що мають підстави для екстрадиції Саакашвілі, а Апеляційний суд Львівської області виніс остаточне рішення у справі про так званий "прорив" Саакашвілі, в якому визнав екс-президента Грузії винним у незаконному перетині українсько-польського кордону у пункті пропуску "Шегині – Медика" 10 вересня.

Читайте також: До бар’єру: акції протесту – початок парламентських виборів?