Про це відомий співак розповів під час виступу на відкритій лекцією зі студентами та журналістами у Києво-Могилянській Академії, передає Styler.

Читайте також: Вакарчук прокоментував можливу участь у виборах президента України

"Із питанням, звідки так взялося, що Вакарчук є у рейтингах, зверніться до наших політиків. Це вони винні в тому, що Святослав Вакарчук з'являється у рейтингах. Це вони за 26 років призвели до того, що люди їм не вірять, і починають дивитися на інших людей", – сказав музикант.

Він зізнався, що дуже пишається тим, що прожив свої сорок два роки так, що його можуть навіть потенційно включити у президентські рейтинги.

Я жив своє життя достойно і чесно. Я чесно заробляв гроші. Я ніколи не прагнув влади. Ви знаєте, що у мене був рік, коли я був депутатом Верховної Ради. Я був першою людиною в історії української влади, яка добровільно від неї відмовилася. Влада мене не цікавить! Але запитайте політиків, чому ми змушені говорити сьогодні про таких людей, як я, не як про музикантів на сцені, не як про людей, які займаються творчістю. Чому про таких людей говорять, як про тих, які повинні йти і виправляти ті помилки політиків, які вони наробили за ці 26 років!
– наголосив Вакарчук.

За словами лідера "Океану Ельзи", він дуже радий, що зараз не має ніякого стосунку до політичного життя.

"Я дуже радий, що мене сьогодні не можна назвати політиком. Я щасливий, тому що я не такий, як всі вони! Боронь боже мені бути подібним на них! Боронь боже будь-кому із нормальних людей проживати такі життя, як живуть вони, якими методами діють вони", – зазначив він.

Читайте також: Вибір йти чи не йти в політику – дуже не простий, – Вакарчук

Також, український музикант вкотре заперечив чутки про те, що має політичні амбіції.

"Справа точно не у моїх владних амбіціях. Їх нема і не існує. І не я себе включав в ці рейтинги. Ні з одним політтехнологом, журналістом, олігархом, бізнесменом, ми не обговорювали навіть гіпотетично таких речей. Але колись давно, що до Майдану, я собі сказав, а Майдан це підтвердив: я ніколи не буду стояти осторонь тих речей, які відбуваються в державі. Найбільш ефективними способами, якими можу змінювати свою країну, я буду це робити. І ніхто мене в цьому не зупинить", – підсумував Вакарчук.