Остаточна легалізація влади, що нелегально прийшла до влади, – під таким кутом висвітлено вибори в Україні у головній підсумковій програмі Росії "Вісті". Дмитро Кісельов в ефірі заявив, що виборча кампанія супроводжувалася побиттям, забороною партій, підкупом, масовими порушеннями і стріляниною. Самі ж вибори не враховують думки частини українців. Тим не менше навіть головний рупор Кремля заявив, що Росія вибори визнає. Мовляв, українці мають право жити, як хочуть.

Про те, що Кремль визнає вибори, повідомляє і Russia Today. Пояснюють – Москва прагне, аби Україна увійшла в цивілізаційне русло та не була ворожою до Росії. Сам Путін сподівається, що волевиявлення принесе країні політичну стабільність. Хоча й сумнівається в демократичності процесу.

"Парламентом половини країни" – майбутню Раду назвала Lenta.ru. Це ЗМІ переконує – нинішня влада не готова враховувати інтереси жителів Півдня і Сходу. А щоб зупинити катастрофу, яка нібито ось-ось спіткає Україну, Порошенку пропонують запросити до України Януковича.

Після виборів українці остаточно переконаються – в країні на краще не зміниться нічого. Цитує главу комітету Держдуми з міжнародних справ Олексія Пушкова Газета.Ru. Російський чиновник причиною українського застою називає Майдан.

Відзначають ЗМІ і невисоку явку на виборах. Кажуть – це уже тенденція. Журналісти РИА Новости пояснюють це тим, що українці просто втрачають інтерес до парламентських виборів.

А в ефірі телеканалу LifeNews – черговий ексклюзив, який активно тиражують інші телеканали. Цього разу журналісти заявляють – Віталій Кличко замовив викрадення заступника глави адміністрації президента часів Януковича – Андрія Портнова, який, за деякою інформацією, вже отримав російське громадянство.