Інцидент трапився орієнтовно перед 3-4 годиною ночі. Саме тоді жінка з дітьми чекала на інший поїзд на станції "Запоріжжя 1". Про ті події вона розповіла сама, оприлюднивши відео.

Зауважте Прикрий сюрприз: Укрзалізниця продала пасажирам місця, яких не було в потязі

На станції у Запоріжжі жінку з дітьми виганяли з залу

На вокзалі у Запоріжжі жінка з 2 дітьми чекала на наступний потяг у платному залі підвищеного комфорту. Це трапилось посеред ночі.

Жінка пояснила, що вона з 2 дітьми їхала транзитом через Запоріжжя. Поїзд мав відправитися о 3:55. Перед цим жінка з дітьми вирішила відпочити в платному залі підвищеного комфорту. Звісно ж, діти швидко заснули.

Але адміністратор кімнати підійшла з гучною вимогою – "буди дітей!". Нібито в кімнаті відпочинку заборонено спати,
– мовиться в повідомленні.

Коли мати дітей попросила адміністратора показати, де саме в правилах зазначено, що дітям заборонено спати вночі в залі очікуання – їй дали папку з правилами. Проте пояснити, де таке написано, так й не змогли. Врешті цього немає на відео, де видно, як працівниця дає жінці папку.

Під час розмови працівники намагались пояснити матері дітей, що нібито зал призначений для відпочинку, а не для сну.

На вокзалі заявили, що діти не можуть спати в залі: дивіться відео з "Черный Список"


Діти прийшли сидіть, а не спать…
– сказали жінці працівники.

Скандали Укрзалізниці: коротко

  • "Слузі народу" Олександру Качуру в потязі Укрзалізниці, яким він подорожував, видали брудну та діряву білизну.
  • Наприкінці червня на новому рейковому автобусі, який їздить за маршрутом Сміла – Черкаси кондуктори відкрито пропонували їхати за меншу суму, однак без квитка.
  • Наприкінці червня умовами в Укразалізниці обурилась Ольга Сумська. Вона їхала потягом до Києва з Кременчука у період рекордної спеки. У купейному вагоні не було кондиціонера.