Пряма трансляція на
Останні випуски

Волкер заявив про ускладнення переговорів з Росією

- Читать новость на русском

На думку спеціального представника США з питань України Курта Волкера вести переговори з Росією щодо врегулювання конфлікту на Донбасі стає дедалі складніше.

Про це він заявив під час відеозвернення на Національному експертному форумі Інституту Горшеніна.

За словами Волкера, остання зустріч з російським представником Владиславом Сурковим показала віддалення Росії від переговорного процесу. Російська Федерація цурається введення на Донбас миротворчої місії ООН, натомість наполягає на використанні псевдоохоронних сил.

Читайте також: Дружні обійми представника ОБСЄ з терористом: Клімкін вступився за місію

Також спецпредставник наголосив, що мінський формат теж заходить у глухий кут. Озброєння не відведено, вогонь не зупинено.

Уже понад три роки існують мінські домовленості. Нормандський формат за участі Франції, Німеччини, України та Росії спрямований на сприяння реалізації мінських угод. І ніщо насправді не спрацьовує. Сепаратисти представлені на зустрічах у Мінську, що відбуваються раз на два тижні, отже в них є можливість бути почутими. Проте по-справжньому рішення тут приймає Росія, і я не думаю, що ми повинні про це забувати,
– зазначив Волкер.

Нагадаємо, спецпредставник США по Україні Курт Волкер інтерв'ю газеті "The Washington Post" заявив, що США не підтримують участі громадян Росії у миротворчій місії на Донбасі. Він також зазначив, що у Києва також є зобов'язання в рамках мінських домовленостей, в тому числі проведення місцевих виборів на сході України, надання регіону спеціального статусу і амністія сепаратистам. Це може статися тільки, якщо Путін виконає свою частину угоди.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі