Глава держави розповів Європарламенту про перебіг війни в Україні. Зеленський наголосив на тому, що українці захищають свою землю ціною власного життя, повідомляє 24 канал.

Зауважте Заяву України на вступ до ЄС вже зареєстрували, її розглядають

Україна об'єднала Європу

Володимир Зеленський наголосив, що Україні зараз вдалося об'єднати Європу. Однак глава держави висловив жаль з приводу того, що трапилося такою високою ціною.

Така висока ціна, дуже висока ціна - тисячі загиблих людей. Дві революції, одна війна і 5 днів повномасштабного вторгненння Російської Федерації
– наголосив президент.

Глава держави підкреслив, що за своє бажання бути рівними, бути членом Євросоюзу, Україна платить ціну в вигляді людських життів.

Також президент зазаначив, що зараз Європа не лише говорить, що Україна переможе у війні, а й бачить це.

Зеленський розповів про обстріли

Володимир Зеленський розповів Європарламенту про нахабний та цинічний обстріл Харкова, на яку загарбники випустили дві крилаті ракети у найбільшу площу України – площу Свободи.

Площа свободи – і це є найбільша площа Європи, це правда. Уявіть собі: зранку дві крилаті ракети у площу свободи. Десятки жертв. Ось така ціна свободи.

У війні гинуть діти

Глава держави наголосив, що ми боремося за майбутнє наших дітей. Однак і вони гинуть у війні, яку розв'язала Росія.

Вчора 16 дітей загинуло. і знов президент Путін скаже, що це якась операція, і ми б'ємо по військовій інфраструктурі. Де наші діти? На яких вони військових заводах вони працюють? На яких ракетах? Може вони в танках їздять? 16 дітей ти вбив,
– наголосив Зеленський.

Україна буде міцнішою з Євросоюзом

Зараз український народ бореться за виживання у війні з агресором. Однак Зеленський зазначив, що ми боремося і за право бути рівноправною частиною Європи.

Президент підкреслив, що з нами Європейський Союз буде міцнішим, а Україна без ЄС буде самотньою. Тому Зеленський закликав Євросоюз до дій.

Ми довели свою силу, що ми, як мінімум, такі самі як ви. Доведіть, що ви разом з нами. Доведіть, що ви нас не відпускаєте, доведіть, що ви дійсно європейці, і тоді життя преможе смерть, а світ – темряву,
– наголосив Зеленський.

Після виступу євродепутати стоячи аплодували українському президенту.

Виступ Зеленського на засіданні Європарламенту: дивіться відео

Важливо!

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!