На відеозаписах, які поширюють у мережі, видно, що місцеві жителі спочатку словесно висловлюють своє незадоволення, а згодом переходять до агресивних дій, б'ючи авто з військовим всередині. На кадрах також помітно, як військовослужбовця забризкали газовим балоном.

Дивіться також В Івано-Франківську пасажир автобуса побив працівника ТЦК

Що відомо про конфлікт на Прикарпатті

Помічник начальника Чернівецького прикордонного загону Ігор Заруднєв повідомив, що місцеві жителі були невдоволені встановленим контрольним постом. Зараз пост вже прибрали, серед прикордонників постраждалих немає.

Місцеві трощать пост ТЦК: дивіться відео

Водночас в Оперативному командуванні "Захід" зазначили, що місцеві жителі напали на військовослужбовця ТЦК та пошкодили його автомобіль. Там також наголосили, що цей військовослужбовець зазнав поранення у війні проти Росії.

Військовослужбовці ТЦК будуть і надалі перевіряти документи осіб, які приїжджають,
– наголосили в ОК "Захід".

У секторі комунікацій ГУНП в Івано-Франківській області повідомили, що поліція отримала повідомлення про ДТП між двома машинами.

На місці події правоохоронці виявили близько 200 людей. Поліція зафіксувала ДТП і складає адміністративні матеріали, травмованих немає.

Зараз поліція вивчає обставини конфлікту, що виник на місці. За їхніми даними, конфлікт вичерпаний, і на місці події більше нікого немає.