За словами Івана, коли в нього стався другий інфаркт, його комісували. Проте тепер він прийшов, бо розуміє, що його досвід може допомогти ЗСУ. При цьому чоловік живе на пігулках, але робить все, що може.

Важливо Росія змінила тактику застосування високоточного озброєння, – розвідка

В ОМБр розповіли, що Іван з перших днів російської агресії перебуває в складі бригади та боронить державу.

Якими були його перші дні мобілізації у 2014 році

Військовий пригадав, що 1 березня 2014 року був вдома після чергування та займався домашніми справами.

Телефонує мені комбат і на емоціях каже, що тривога. Терміновий збір на території частини. Звичайно ж, що я не повірив в серйозність цієї тривоги. Сказав дружині, що ненадовго біжу до частини, бо тривога. Як вийшов з дому, то вже і не повернувся того року,
– розповів Іван.

Відомо, що він героїчно воював в таких населених пунктах як Дебальцево, Волноваха, Новотроїцьке та інші.

Він зазначив, що не очікував війни. При тому додав, що в діях ворога багато безглуздості. А після того, що росіяни зробили під Іловайськом, не здивувався, що вони пішли на мирні міста.

Повномасштабне вторгнення 24 лютого 2022 року

Тоді воїн зрозумів, що не зможе сидіти вдома коли орда нападає на рідну країну і нарощує сили для атак.

"Не знав як сказати дружині про свою мобілізацію. Поїхав в село, подумав. Все ж, сказав дружині й почалася "буря". Дружина кричала, не відпускала. Я втік з дому. Перечекав на дачі поки пересердиться та повернувся. Зібрав речі і знову в дорогу", – пригадав Іван.

Він додав, що москаля слід гнати з нашої землі. Нехай наведуть лад у себе там: воду проведуть у будинки, абетку вивчать, визволять людей на власних територіях від бідності та голоду.

"Скажу так: паніка породжує необдумані вчинки. Коли весь народ разом повстане то Росія зникне", – підсумував український захисник Іван.

Варто переглянути – росіяни бояться ударів від ЗСУ, будують укріплення у своїх областях, –Веніславський: дивіться відео