Пряма трансляція на
Останні випуски

Враження дуже важкі, хотілось втікати після трьох днів перебування, – журналіст про візит у КНДР

- Читать новость на русском

Журналіст Євген Лауер, який був у КНДР, розповів свої враження про Північну Корею. А також висловив думку, щодо переговорів президентів КНДР і Південної Кореї Кім Чен Ина та Мун Чже Іна.

Про це він розповів в інтерв'ю для 24 Каналу.

"Я потрапив у КНДР хитрим способом записавшись у спільноту Чучхе – держана ідеологія Північної Кореї. Таким чином я зміг пробути 1 рік в країні і згодом отримав візу для в’їзду, а для виїзду потрібну отримувати окремо. На кордоні у нас забрали телефони", – розповів журналіст.

Читайте також: Усмішки, обійми і сосна: найяскравіші кадри з візиту Кім Чен Ина в Південну Корею

Він зазначив, що всю поїздку туристам намагалися показати, яка заможна країна і що інформація про злидні – це брехня.

Але їм не вдалося приховати цей жах: бідність, злидні, драконівський диктаторський режим. Ми зрозуміли, що на чолі держави стоять негідники, які пригнічують 20 мільйонний народ,
– згадав Євген Лауер.

Журналіст також розповів про вражаючі багатства диктаторів КНДР.

"Також нам вдалось відвідати музей подарунків Кім Ір Сену і Кім Чин Іру – це доволі укріплена споруда в 10 кілометрах від Пхеньяну і у ньому навіть був подарунок з України – булава від екс-міністра юстиції Лавриновича. Я бував у аналогічному музеї Чаушеску і з впевненістю можу сказати, що порівняно з корейськими диктаторами він – голодранець", – сказав Лауер.

У КНДР для іноземців безпечно, якщо він сидить мовчки, а якщо відкриє рота – то його можуть відправити на "перевиховання" від 1 до 10 років. Це тюремне перевиховання, яке включає у себе каторжні роботи,
– розповів журналіст відповідаючи на питання про безпеку перебування у КНДР.

Що думає Євген Лауер про переговори президентів КНДР і Південної Кореї – дивіться в інтерв'ю.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі