Задорогий, прогульник і не розуміє наших політичних реалій – так характеризують польського менеджера "Укрзалізниці".

Читайте також: Луценко просить Гройсмана звільнити очільника "Укрзалізниці"

Так, це правда, але минулого року був зафіксований чистий збиток залізниці на рівні 3,78 мільярдів гривень, а нині прибуток 122 мільйони. І це відповідь на всі питання. Чи варто це заробітної плати в 1 мільйон – так. А в 2? ТАК! Навіть у 10!

Чи є корупція на УЗ – 100%, але чи він її туди привів? НІ! Навіть навпаки, він бореться проти неї. Тому приймати кабміну рішення про непродовження не варто. Інша справа, якщо буде доведено факт його персональної корупції. Хоча в цьому є сумніви, навіть у тих, хто на нього копає.

Чи є мінуси у Балчуна? Так, мільйони.

І перший із них – це відвідуваність. Надто багато лікарняних та прогулів (до речі, тут по ньому ще буде окрема хвиля) і занадто велика зайнятість музикою, як на перший погляд. А насправді, чи не є музика прикриттям, бо поляк явно переживає за власну безпеку, так як розуміє, проти кого він бореться і на що ці люди готові заради своїх потоків.

Перетнувшись із ним в Лондоні на українській конференції на два слова, виникло враженя, що він навіть був із охоренцем. Тому тема музики, може бути звичайним прикриттям, бо тут ніхто йому безпеку гарантувати не може.

Про прокурорські справи в УЗ – це однозначний позитив. Бо корупція там не нижче загальнодержавної, але питання про звільнення мають порушуватися саме проти тих, хто замішаний в корупції і тими, хто за кадрову політику відповідає.

Читайте також: Балчун оперативно відповів Луценкові на заклик йти у відставку